Apie projektą |  Kontaktai    

 

Apie projektą

averslografika

 

Žurnalas „Aukštaitijos verslas“ dienraščio „Sekundė“ ir savaitraščio „Panevėžio balsas“ leidėjos ON Media, UAB, rengiamas jau ketvirtus metus.

Žurnalo tikslas – sistemiškai ir patraukliai pateikti informaciją apie regiono stipriausias ir potencialias plėtrai įmones, tapti naudingu regioną pristatančiu leidiniu Lietuvos ir tarptautinėse parodose, verslo misijose, vyriausybinėse ir savivaldos verslo grupėse.

Žurnale „Aukštaitijos verslas“ pristatomos stipriausios regiono įmonės, svarbiausia informacija apie šias ir kitas reikšmingas verslo ir pramonės įmones (plėtros istorija, pagrindiniai gaminami ir parduodami produktai, inovacijos, apyvartos, darbuotojų skaičius ir kt.), regiono ekonomikos apžvalga ir pagrindiniai ūkio rodikliai.

Dalis mūsų parengtos medžiagos publikuojama ir šiame Aukštaitijos verslo naujienoms skirtame portale, skirtame potencialiems Lietuvos ir užsienio investuotojams, apie regione veikiančias verslo ir pramonės organizacijas, esamas sąlygas verslui, ekonominę regiono situaciją, darbuotojų potencialą, mokslą ir inovacijas.

Sekantis žurnalo „Aukštaitijos verslas“ numeris planuojamas išleisti 2017 metų rugsėjo mėnesį.

 

Jei turite informacijos, kurios viešinimas gali būti naudingas šio portalo plėtrai, maloniai kviečiame susisiekti el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.">laurynas@onmedia.lt