Apie projektą |  Kontaktai    

 

Aukštaitijos kredito unija – arčiau žmogaus

aukstaitijos kredito unija 1 Custom

 

Rugsėjo pradžioje paminėjusi dvidešimtąjį veiklos gimtadienį Aukštaitijos kredito unija darbe vadovaujasi pagrindine vertybe ir tikslu – būti arčiau žmogaus.

 

Tvarkant finansinius reikalus, būtinas patikimas ifnansinis patarėjas, galintis ir patarti, ir suteikti kokybiškas reikiamas paslaugas, ir rasti geriausią sprendimą. Visa tai gali pasiūlyti Aukštaitijos kredito unija, kuria pasitiki daugelis miesto ir rajono gyventojų.
Aukštaitijos kredito unijos steigėjas ir ilgametis vadovas Antanas Baltrūnas sako, kad viena seniausių Lietuvos kredito unijų didžiuojasi savo stabilumu ir patikima veikla, padėjusia įveikti visus iššūkius ir tapti konkurencinga finansų rinkos dalyve.
Steigimo metu teturėjusi 50 narių, dabar Aukštaitijos kredito unija vienija daugiau nei 1800 Panevėžio miesto ir rajono gyventojų.

 

Iššūkiai nepalaužė

 

Niekas geriau neapibūdina Aukštaitijos kredito unijos nei įveikti iššūkiai. Kai 2006 m. balandį Panevėžį sukrėtė žinia, jog AB „Ekranas“ paskelbė bankrotą, šis smūgis neaplenkė ir Aukštaitijos kredito unijos – net 90 proc. jos narių neteko pajamų!
„Vis dėlto mūsų unija nenuleido rankų ir, praėjus daugiau nei dešimtmečiui, vis dar sėkmingai vykdo veiklą. Vėliau, po kelerių metų, užklupus pasaulinei krizei, kredito unija nenustojo augti ir tinkamai vertinti rizikos, todėl net krizės metu jos nariai galėjo nevaržomai naudotis visomis unijos
paslaugomis. Nuoširdus rūpestis kredito unijos nariais yra ta paslaptis, kuri leido įveikti visus iššūkius ir džiaugtis dvidešimtuoju gimtadieniu“, – sako A. Baltrūnas.
Nauji iššūkiai laukia ir ateityje, o jiems pasiruošusi unijos narių pasitikėjimą pelniusi profesionalų komanda. 2017-ieji labai svarbūs kredito unijoms, besiruošiančioms 2018 m. įsigaliojančiai kredito
unijų sektoriaus reformai. Aukštaitijos kredito unija ruošiasi reformai kaupdama kapitalą ir didindama tvaraus kapitalo dydį. Be to, šiais metais Lietuvos bankas kartu su nepriklausomais auditoriais atliko išsamų kredito unijų turto kokybės vertinimą. Turto kokybės vertinimo rezultatai patvirtina, kad Aukštaitijos kredito unijos turimas kapitalas pakankamas finansiniam veiklos stabilumui užtikrinti.
„Tai reiškia, kad mūsų unijos nariai nepatirs jokių nepatogumų ir toliau galės sėkmingai naudotis mūsų paslaugomis“, – sako unijos vadovas.

 

Didelis paslaugų spektras


Per dvi dešimtis veiklos metų išsiplėtė ir paslaugų ratas. A. Baltrūnas pasakoja, kad pradžioje tebuvo galima padėti indėlį ar gauti paskolą, o dabar Aukštaitijos kredito unija teikia didelį finansinių paslaugų spektrą: tai operacijos grynaisiais pinigais,
internetinė bankininkystė, mokėjimo kortelės „MasterCard“ bei „Maestro“, mokėjimai už komunalines paslaugas, pinigų pervedimai Lietuvoje ir užsienyje, įvairių rūšių indėliai, vartojimo, būsto paskolos, labai palankūs kreditai pagal finansinę priemonę „Verslumo skatinimas 2014–2024“, finansuojami iš Europos socialinio fondo, skirto smulkiajam ir vidutiniam verslui remti, taip
pat lengvatinėmis sąlygomis teikiamos paskolos, remiamos Žemės ūkio paskolų garantijų fondo.