Apie projektą |  Kontaktai    

 

Aukštaitijos sostinėje formuoja naują požiūrį į verslą

Baltijos implantologijos centras Kilda Andrius 4a Custom

 

Baltijos implantologijos centras Aukštaitijoje siekia sudaryti sąlygas, kurios leistų įmonėms neatsilikti nuo pasaulinių tendencijų, kai darbuotojams suteikiama papildoma motyvacija dirbti konkrečioje įmonėje.

 

Įmonės sėkmė didele dalimi priklauso nuo darbuotojų. Novatoriškos įmonės jau suprato, kad išlaikyti esamus darbuotojus ir pritraukti naujų nebepakanka vien patrauklaus atlyginimo. Skatinti lojalumą darbovietei padeda ir motyvaciniai paketai kaip sveikatos draudimas, mokymai, abonementai į sporto klubą, nemokami pietūs ar stovyklos vaikams. Nors didesnė dalis darbdavių savo darbuotojus pamalonina tik per didžiąsias šventes, vis daugiau verslininkų ieško galimybių, kaip parodyti dėmesį ir kad kiekvienas darbuotojas, nepaisant pareigų bei pasiekiamų rezultatų, jaustųsi vertinamas ir svarbus.
Išskirtiniai pasiūlymai – geriausiems Baltijos implantologijos centras, teikiantis visas odontologijos paslaugas, verslui siūlo naujas galimybes – savo darbuotojams sudaryti išskirtines sąlygas pasirūpinti savo dantų sveikata.


Kaip teigė Baltijos implantologijos centro direktorius Andrius Kilda, sudarius sutartį su centru, darbuotojai galės jų paslaugomis naudotis su nuolaida. Šis pasiūlymas patrauklus ir tuo, kad Baltijos implantologijos centre teikiamos visos odontologinės paslaugos: nuo sudėtingų danties kanalų tvarkymo, estetinio plombavimo iki dantų protezavimo ir implantavimo paslaugų. Į centrą atvyksta geriausi specialistai iš visos Lietuvos.
„Pastebiu, kad ir į Panevėžį ateina pasaulinė praktika savo darbuotojus skatinti ir motyvuoti ne tik darbo užmokesčiu, bet ir papildomomis motyvacinėmis priemonėmis, kurios skatina lojalumą darbovietei.
Privilegijų krepšelis padeda pritraukti gerų specialistų, žmogus jaučiasi savas ir kartu išskirtinis. O motyvuoti darbuotojai – tai ir puikūs darbo rezultatai, ir mažesnė darbuotojų kaita“, – sakė A. Kilda.
Rekomenduoja ir klientams Praėjusiais metais darbo paieškos portalo „CV Market“ atliktas darbuotojų tyrimas atskleidė, kad darbuotojus labiausiai motyvuoja didesnis atlygis. Antroje vietoje
liko sveikatinimo paslaugos bei puikus kolektyvas, toliau rikiuojasi automobilis bei lankstus darbo grafikas. Panevėžio verslo įmonės taip pat stengiasi neatsilikti nuo šių tendencijų ir savo darbuotojus skatinti įvairiomis priemonėmis. Ne viena įmonė, pasinaudojusi Baltijos implantologijos centro pasiūlymu verslui, savo darbuotojams jau suteikė išskirtines sąlygas dantų sveikatą patikėti profesionalams.


Panevėžio viešbučio „Romantic“ direktorė Dovilė Kuklieriūtė teigė, kad darbuotojų motyvavimas ne tik darbo užmokesčiu, bet ir papildomomis paslaugomis yra tiesiog būtinas. „Tai ne tik piniginė išraiška, o pats darbdavio požiūris į savo komandą, pagarba kiekvienam darbuotojui ir rūpestis. Nors Baltijos implantologijos centro paslaugomis naudojamės dar neseniai, tačiau tie, kurie
jau apsilankė, džiaugėsi profesionaliomis paslaugomis ir šiltu priėmimu. Didžiuojamės tokiais partneriais, todėl drąsiai ten siunčiame ir savo klientus“, – sakė D. Kuklieriūtė.