Apie projektą |  Kontaktai    

 

„CIDO“ ARENA – REGIONO TRAUKOS CENTRAS

cido arena DSC 6164-3 Custom

 

„Ilgalaikės pastangos duoda gerų rezultatų", – taip „Cido" arenos vadovas Tomas Inčikas apibendrina pasiektus naujus lankomumo ir renginių rekordus. Pakilusi į naujas aukštumas, „Cido" arena nė neketina sustoti.

 

– Kuo ypatingas „Cido" arenai buvo praėjęs sezonas?


– Pagal renginių ir lankytojų skaičių tapome ryškiais regioninių Lietuvos arenų lyderiais. Praėjusiais metais arenoje įvyko 97 renginiai, šiais metais jų planuojame daugiau kaip 100. Apie tokį skaičių anksčiau galėjome tik pasvajoti.
Pernai čia apsilankė ir rekordinis žmonių skaičius – daugiau kaip 220 tūkst. Tai yra net 2,2 karto daugiau, nei gyvena Panevėžyje.
Praėjusį sezoną buvo labai ryškių epizodų. Pavyzdžiui, istorinis „Lietkabelio" pasirodymas LKL ir puikios pusfnalio bei fnalo rungtynės. Visi matė, kaip smarkiai šiemet išaugo sirgalių skaičius per „Lietkabelio" rungtynes.
Bet tai pasiekėme ne iš karto, o per kelerius metus, surėmę pečius su krepšinio klubu ir savivaldybe. Beje, pastarosiose rungtynėse su „Žalgiriu" pasiekėme ir visų laikų žiūrovų lankomumo rekordą. Susidomėjimas buvo didesnis nei per Europos čempionatą 2011 m.

 

– Kas paskatina žmones ateiti į areną?


– Žmonės ateina, kai žino, kad tai bus arba naudinga, arba galės papramogauti.
Todėl dedame daug pastangų, kad arenoje vyktų kuo daugiau įvairių renginių: verslo parodų, šeimos ir mados mugių, įvairių sporto šakų varžybų, koncertų ir spektaklių.
Pritraukti žmones taip pat padeda glaudus bendradarbiavimas su savivaldybe.
Miesto vadovai puikiai supranta „Cido" arenos reikšmę. Savivaldybės organizuojami renginiai miestui nekainuoja, o žmonės gali juose lankytis nemokamai. Tarp jų – paroda „Expo Aukštaitija", labai mėgstama Kalėdų mugė, Vasario 16-osios minėjimas ir kiti.

 

– Koks, jūsų požiūriu, yra „Cido" arenos vaidmuo mieste?


– Reikėtų kalbėti ne vien apie Panevėžį, bet visą regioną. Į renginius „Cido" arenoje atvažiuoja žmonės iš įvairių Aukštaitijos kampų ar tolimesnių miestų. Vertiname, kad kai kuriuose renginiuose net 40 proc. lankytojų sudaro ne panevėžiečiai.
Esame ne tik kultūros ir pramogų įstaiga, bet ir vienas iš regiono ekonomikos variklių.
Atvykstantys žmonės užsuka į miesto kavines, restoranus, nakvoja viešbučiuose.
Iš užsienio atvykstančios krepšinio komandos, dviračių rinktinės ir kiti sportininkai irgi palieka nemažai pinigų.
„Cido" arena sukuria ir darbo vietų. Palyginti su kitomis Lietuvos arenomis, mūsų darbuotojų vidutinis atlyginimas yra antras pagal dydį. Įdarbiname daug papildomo personalo. Kai arenoje vyksta dideli renginiai, lankytojus aptarnauja iki 100 žmonių.
Panevėžyje šiuo atžvilgiu esame unikalūs. Noriu pasidžiaugti vieningu ir stipriu arenos kolektyvu. Norime būti miesto gyvenimo dalis, visur įsitraukti. Nemažai renginių remiame, suteikiame areną nemokamai.
Smagu, kad tokios iniciatyvos reikalingos miestiečiams. Stengiamės prisidėti prie miesto suklestėjimo – juk ne veltui per šių metų LKL fnalo rungtynių seriją visą Lietuvą pakvietėme tapti panevėžiečiais (šypsosi).

 

– Kuo dar džiuginsite iki 2017 m. pabaigos?


– Daugelis jau nekantriai laukia naujojo LKL sezono pradžios. Iki metų pabaigos „Cido" arenoje vyks septynerios „Lietkabelio" rungtynės LKL čempionate ir dar penkerios – „Eurocup" turnyre. Turėsime nemažai tradicinių renginių, tokių kaip treko varžybos, V. Karpačiausko vardo bokso turnyras ar „Kapelmaušis", o nuo lapkričio pabaigos prasidės tikras šventinių koncertų maratonas, per kurį išvysime ryškiausias Lietuvos scenos žvaigždes. Jau dabar galiu pasakyti, kad ateinantis sezonas bus dar gyvesnis, gausesnis ir įvairesnis.